Vaikams

Treniruotės vaikams

Laipiojimas - tai linskmas ir kitoniškas sportas, kuriame kiekvienas gali atrasti savo kelią. Mes suvokiame, kad kiekvienas vaikas yra skirtingas todėl nebandome jų formuoti, o padedame atsiskleisti ir parodyti stipriąsias savo puses. Laipiojimo būrelyje mes stengiams kurti draugišką ir sportinę atmosferą. Statome tvirtą, harmoningą, praktines gyvenimo situacijas įveikiantį ir netraumuotą kūną.
Treniruotės vaikams

Gimtadieniai

Laipiojimo salėje vaikai taps įvairiais personažais, kurie drauge bandys įveikti įvairias užduotis, o gimtadienių vedėjai pasirūpins, kad veiklos būtų net ir patiems mažiausiems. Gimtadienio metu prie pramogų galės prisijungti ir tėvai.
Gimtadieniai

Kelionės

Laipiodami visus metus ant dirbtinių laipiojimo sienų, atėjus vasarai siūlome išbandyti jėgas kalnuose. Organizuojame vasaros stovyklas, kuriose susipažįstam su kalnais, miegame palapinėse, deginame laužus, maudomes kalnų upėse ir džiaugiamės gamtos teikiamais malonumais. Visos pamokos išmoktos treniruotėse čia virsta fiziniu ir psichologiniu išbandymu. Po stovyklos vaikai tampa savarankiškesni, drąsesni ir labiau pasitikintys savimi
Kelionės

Jauti geras bangas? Manai, kad laipiojimas gali tapti tavo mylima veikla?

© 2023 Vertical.lt