Treniruotės

Savarankiškas laipiojimas

Savarankiškas laipiojimas skirtas norintiems lipti savo tempu bei tiesiog gerai praleisti laiką judant vertikaliai. Lipančių savarankiškai salėje lauks apie 100 nuolat atnaujinamų boulderingo ir sudėtingojo lipimo (lead) trasų. Norintiems ne tik lipti, bet ir atlikti jėgos ar tempimo pratimus, skirta treniruoklių zona, kurioje įrengti campus board, finger board, trx, gimnastikos žiedai, svoriai ir kita laipiojimui subalansuota treniruočių įranga. Atėjusius pirmą kartą mūsų darbuotojai supažindins su sale bei trasų žymėjimo sistema.
Savarankiškas laipiojimas

Asmeninės treniruotės

Asmeninės treniruotės skirtos norintiems susipažinti su laipiojimo sportu bei tiems, kurie nori praplėsti savo galimybių ribas. Vienas iš mūsų trenerių lydės jus visos treniruotės metu - supažindins su sportu, praves apšilimą, padės įveikti sudėtingesnes trasas. Taip pat saugant treneriui ant aukštos sienos išmoksite lipimo su virve technikos. Asmeninės treniruotės programą koreguojame atsižvelgdami į jūsų poreikius bei fizinį pasirengimą, o jos pabaigoje padedame surasti geriausią būdą tęsti jūsų pažintį su laipiojimu.
Asmeninės treniruotės

Grupinės treniruotės

Suaugusių treniruotės vyksta du kartus per savaitę ir yra skirta tiems kurie nori išmokti visų laipiojimo pagrindų mėgsta trenerio priežiūrą ar tiesiog tiems kuriems patinka lieti prakaitą drauge su komanda. Treniruotės yra suskirstytos atsižvelgiant į auditoriją. Pradinukų grupėje mokomes viską nuo pradžių: laipiojimo, virvių ir mazgų technikos, stipriname fizinį kūną, pratinames su aukščio baime, o pažengusiųjų grupėje akcentuojam specifinias detales, gilinamės į judesių plastiką, balanso subtilybes treniruojam jėgą ir ištvermę bei ruošiames išvykoms į kalnus.
Grupinės treniruotės

Moterų treniruotės

Treniruotės skirtos įvairaus lygio laipiotojoms. Rytus pradėsime fizinio raštingumo, geresnės koordinacijos paieškomis – tam, kad lipant aukštyn arba sunkyn, turėtumėm platesnį judesių žodyną, jaustume savo kūną dabarties momente, lengviau priimtume baimes ir mokėtume su jomis šokti ant sienos. Palaikančioje moterų grupėje ant sienos po truputį įveiksime savo silpnybes ir atrasime savo stiprybes.
Moterų treniruotės

Jauti geras bangas? Manai, kad laipiojimas gali tapti tavo mylima veikla?

© 2024 Vertical.lt